Opal Group’un Kamu Fonları Zirvesi 2020, 6–8 Ocak 2020’de Gerçekleşecek

6 Ocak 2020 (Scottsdale, AZ) – Üst düzey yöneticilere ve etkileyicilere hitap eden küresel bir konferans organizatörü olan Opal Group , yatırım yöneticilerinin nasıl yardımcı olabileceğini tartışacak delegeler, para yöneticileri ve danışmanlar için tasarlanmış üç günlük özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak kamu emekliliği üyeleri için güvenli bir gelecek sağlamayı planlamaktadır. Kamu Fonları Zirvesi  bu olay üzerine Montelucia Omni Scottsdale Resort & Spa gerçekleşecek 2020 için finans olayların başlangıcını yaratacaktır.

Opal Group’un Kamu Fonları Zirvesi, birçok emeklilik planının emeklilik yükümlülüklerini karşılamak için risk ve ödül arasında bir denge aramasına yol açan endişeler ve azalan getiriler hakkında görüşecek. Emeklilik üyelerine karşı yükümlülüklerin yerine getirilmesi endişesi açısından yatırımın rolü ve getirileri esastır. Etkinlik, emeklilik planları, etik düzenlemeler ve plan sponsorları ve inançları için sürekli eğitimin önemi ile ilgili yasal konuları ele alacaktır. Siyasetin önemi ve kamu emeklilik algısı gibi diğer konular tartışılacaktır.

Opal Group’un yapımcısı Doug Borths, “ Katılımcılarımızın akıllarını konuşma, fikir alışverişi yapma ve başkalarından öğrenme fırsatı bulduklarını garanti ediyoruz. ” şeklinde açıklamada bulundu.

Diğer etkinliklerin aksine, Opal Group’un etkinlikleri çeşitli sektörlerden en deneyimli ve bilgili liderler için kişiselleştirilmiştir. Opal Group, en iyi uygulamaları işbirliği yapmak ve paylaşmak, yeni ilişkiler geliştirmek ve arkadaşlarıyla rahat bir ortamda bağlantı kurmak için ülkenin en iyi yöneticileri için benzersiz toplantılar üretir. Özenle seçilmiş içerikler ve üst düzey ağlar yöneticilerin zaman ve paradan tasarruf ederken en zorlu hedeflere ulaşmalarına yardımcı olur.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir