Migros ve Trendyol’dan İş Birliği

Son dönemin en popüler e-ticaret firmaları arasında yer almakta olan Trendyol elde ettiği başarı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 65 yıldır perakende sektörünün en önde gelen isimlerinden bir tanesi olan Migros, Trendyol ile işbirliği yapacak. Bilindiği üzere Migros Sanal Market ile neredeyse her ürünün satışı sipariş ve hızlı teslimat yöntemi ile müşterilerinin hizmetine sunuyor. Yenilikleri yakından takip eden Migros bu hizmeti ile müşterilerinden tam puan almayı başarmıştı. Neredeyse her şeyin sanal dünyadan halledilmeye başlandığı bu dönemde pek çok firmanın da bu alana geçiş yapılması bekleniyor. Migros ilk defa sanal satış platformunda kendisi dışında yer alan bir firmaya hizmet sunmuş olacak.

Migros Sanal Market’in Trendyol firması, kuru gıda ürünlerinden kişisel bakım konusundaki ürünlerden, temizlik ürünlerine kadar yüzlerce mal konusunda kolay bir şekilde sipariş ve hızlı bir şekilde teslimat imkanı sunmaya devam ediyor..
Migros firmasının yapmış olduğu açıklamaya göre, perakende sektörünün popüler ve önde gelen markalarından Migros, Trendyol ile yapmış olduğu anlaşma ile ilk defa sanal ticarette kendi sitesinin dışında bir firmayı müşterilerine sunmayı planlıyor.
Vatandaşların neredeyse her ihtiyaçlarını bir platformdan gerçekleştirmeyi amaçlamakta olan tüketiciler için teknolojiden gıda ürünlerine, ev ürünnlerinden ve dekorasyon ürünlerinden gıdaya kadar pek çok kategoride hizmet vermekte olan Trendyol, 65 yıldır perakende sektöründe farklılığın ve değerin yüzü olmuş olan Migros’un kaliteli ve değerli ürün sektörünün de katılımı ile birlikte kalite ve hız fokuslu hizmet anlayışını pekiştiriyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir